Chata pod Věží - Letní tábory


Rekreační středisko Chata pod Věží se nachází necelých 11km od Olomouce na úpatí Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 430 m. n. m.

Dostupnost do Olomouce je zajištěna MHD, 700m od rekreačního střediska se nachází autobusová zastávka (linka č. 11), která pravidelně jezdí na hlavní vlakové nádraží. Svou polohou, rozmanitostí terénu s krásnými lesními porosty, údolími potoků a řek nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití a tábory.

Vyhlášené letní tábory a dlouholetá tradice v pořádání dětský táborů. Atraktivní táborové prostředí, široký táborový program. Pro letošní léto jsme pro Vás připravili dva tipy táborů:


Naše tábory


chata_radikov_tabory1

Tábor v koňském sedle 2017

Vhodný pro všechny milovníky koní  nadšence do jezdectví.

Denně jezdecký výcvik nebo , celodenní péče o koně (čištění koní, krmení, vyvádění na pastvu), doplňkový program (diskotéka, soutěže,  táboráky, koupání, výlet, hry,  projížďky v kočáře a voze, kanoe)

http://www.tabory-chataradikov.cz/tabor-v-konskem-sedle-2017


chata_radikov_tabory

Tábor v ZOO Olomouc 2017

Vhodný pro všechny milovníky zvířat.

Ve spolupráci  se Zoologickou zahradou na Svatém Kopečku jsme pro Vaše děti připravili program v ZOO, tak jak ji ještě neznají. Je připraven pestrý program v podobě povídání o zvířatech, komentované krmení (vč. žiraf), kontakt s vybranými druhy zvířat a zároveň se dozví i mnoho zajímavého z ochrany přírody. Doplňkový program mimo zoo
(diskotéka, soutěže, táborák, koupání,  kánoe, výlet na lanáček, hry, projížďky v kočáře s koňmi aj.)

http://www.tabory-chataradikov.cz/letni-tabor-v-zoo-2017


Rychlý kontakt


Roman Frank
736 209 252

V případě zájmu o ubytování


Galerie

chata_radikov_mapa_arealu